Info Služby a informácie pre užívateľa Sieť Cenník Referencie Control Panel Kontakt  
 Referencie
 
       
  sbm-logoŽivé hodiny na Novom Zámku
Výhľad z Nového zámku umožňoval včas zistiť príchod nevolaných hostí. Stráž na veži musela každú štvrťhodinu trúbením ohlásiť, že bdie a mestu nehrozí nijaké nebezpečenstvo. Tak vznikli štiavnické živé hodiny. Nám sa podarilo v spolupráci so Slovenským banským múzeom spojit modernú technológiu s historickou hodnotou, a znovu sme spustili Živé hodiny na Novom Zámku.
 
       
  Pokojná prechádzka po Banskej Štiavnici
Poďte s nami aspoň v hlavných črtách spoznať naše staré mesto. Možno sa stane aj Vaším a spomienka naň Vás vždy poteší! Nás zasa poteší previesť Vás jeho svojskými ulicami a uličkami! http://www.bsnet.sk/banskastiavnica
 
       
  ELTECO spol. s r.o. vám prinášia šiace stroje BROTHER. Viac informacií na http://www.eltecosk.sk  
       
  Upratovací servis "GLANZ" http://www.bsnet.sk/upratovaciservis  
       
  FABA - Výroba drevených briket Drevené brikety sú vyrábané na modernej technologickej linke riadenej programovateľným automatom SIMATIC od firmy SIEMENS.
http://www.faba.sk
 
       
  Hotel Grand-Matej
Sme radi, že ste si vybrali náš hotel, ktorý sa nachádza v centre krásnej Banskej Štiavnice. Starobylé mesto, hrdé na zápis do listiny UNESCO, je známe svojími baňami a mnohými jazerami - tajchami. Malebné uličky, v ktorých sa striedajú jednoduché banícke domčeky a stredoveké paláce na námestí, nabádajú na prechádzku a objavovanie tajomných zákutí tohto milého mestečka.
http://www.grandmatej.sk
 
       
 
Penzión Rozália sa nachádza v úplnom centre Banskej Štiavnice, 60m od Trojičného stĺpu, ktorý je najväčšou dominantou centra mesta. Pôvodne to bol meštiansky dom. Neskôr na prelome 18. a 19. storočia v nom sídlil cech čižmárov. Prízemie má fasádu ešte čiastočne barokovú, štít mansardového podkrovia je klasicisticky z obdobia prelomu 18. a 19. storočia.
http://www.rozalia.sk
 
       
  Obec Štiavnické Bane Štiavnické Bane sa právom označujú za srdce baníctva celého regiónu, za jedno z hlavných centier technickej, kultúrnej a duchovnej vzdelanosti, ktoré svojim významom prerástlo rámec Slovenska.
http://www.stiavnickebane.sk
 
       
 

Obec Svätý Anton

http://www.svatyanton.sk